סינון

מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות!

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה
chefeldarov@gmail.com

שף פרטי מארק

מקווקז ועד ישראל

אודות

אני מארק אלדרוב, שף בן 27 מחיפה. את הלימודים הקולינריים שלי עשיתי במכללת השף, ואני חי ונושם אוכל ובישול מאז שאני זוכר את עצמי. הניסיון שלי הוא עשיר, לאחר שהייתי סו שף בכמה וכמה מסעדות, גם בארץ וגם ברוסיה, ובחלקן גם הייתי השף הראשי. כיום, אני צועד בדרך קולינרית עצמאית בה אני מבשל אוכל ביתי, מספק יעוץ קולינרי לעסקים ומסעדות, ומפיק אירועים קולינריים פרטיים. יש לי ותק של 5 שנים בתחום, מתוכן 3 בהן אני עושה זאת כעצמאי.

החוויה הקולינרית אותה אני מציע לכם, בביתכם, כוללת: 4 עד 8 מנות וקינוח, אבל בתווך, אני מציע המון פינוקים והפתעות. אני מלווה את הלקוח מהרגע הראשון, ועוזר לו לבחור תפריט בחירה מותאם אישית, ואפילו כלי הגשה ועריכת השולחן, כדי שתוכלו להרגיש כמו אורחים מכובדים בבית שלכם. הארוחות שלי מתאימות לכל סוגי האירועים ויכולות להיערך בכל מקום. ניתן לבצע התאמות של התקציב כדי לאפשר לכם לקבל את המקסימום, במחיר שמתאים לכם.

ההתמחות שלי היא במטבח הקווקזי המסורתי, אך תוכלו לקבל אירועי קונספט בכל נושא שתבחרו. ניתן אפילו לתכנן אירוע עם אוכל טבעוני או ללא גלוטן – בהתאם לדרישות שלכם, והכל כדי שיהיה לכם טעים ונעים.

השף מרק מספק לכם אירועי קונספט ייחודיים, עם הרבה פינוקים והפתעות

שיוך לסיווגים
המלצות

צור איתי קשר