סינון

מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות!

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה
chef.agaronov@gmail.com

שף יעקוב

מקווה שבאתם רעבים

אודות

המטרה של שף פרטי יעקוב היא לייצר עבורכם חווית מסעדה אינטימית שתגיע עד אליכם! אם זה לבית, לחצר, לעסק או לכל מקום אחר שתבחרו. השף יעקוב יטפל באופן אישי בכל מנה שיוצאת מהמטבח כדי שתגיע לשולחן בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, ללא עיכובים ולפי כל הדרישות שלכם.

השף בעברו למד הנדסה כימית ועבד כמהנדס אך אוכל תמיד היה חלק מרכזי בחייו: השף יעקוב הוא המנגליסט של החבר'ה בישיבות, בארוחות החגים השולחן היה מלא במנות שהכין לכל המשפחה (קפקזים, למען דמיון סדר הגודל של כמויות המנות אצלנו).

בשלב מסוים השף החליט לעשות שינוי בחיים כדי לעסוק בדבר שהוא הכי אוהב – שף פרטי לאירועים, ימי הולדת, חגיגות, וכל אירוע אחר.

השף למד בבית הספר לקולינריה הטוב ביותר בארץ ("בישולים") ועבד בכמה מסעדות  – ביניהן שגב, ג'וס ודניאל. השף יעקוב עבד כסו-שף באירועים פרטיים כדי להעשיר את הידע והנסיון.

בתפריט שהשף הרכיב תוכלו למצוא מנות קבועות שמתוכן תוכלו לבחור מנות לאירוע שלכם. התפריט מורכב מהמנות שהשף באופן אישי אוהב ובכל מנה השקיע חשיבה עמוקה.

השף מקפיד להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, הירקות והבשרים והדייגים נקנים באותו הבוקר של האירוע אצל הספקים הקבועים ששומרים את המיטב עבור השף.

כשהשף מבשל ללקוחות הוא מתייחס לזה באותה אהבה והשקעה כמו שמבשל למשפחה או לחברים. והחלק שמרבית הלקוחות מתפלאים ממנו – השף אפילו שוטף את הכלים בסיום.

 

השף מוכן, מה להכין לכם לאכול? חייגו 077-2307531

שיוך לסיווגים
המלצות

צור איתי קשר