סינון

מלא את הטופס ושפים נבחרים יחזרו אליך עם הצעת מחיר

ללא כל התחייבות!

* המסומן בכוכבית אלו שדות חובה
ohad.84@gmail.com

שף פרטי אוהד

הרזומה מדבר בעד עצמו - אירועים עד 100 איש

אודות

את האהבה שלי לבישול ולאוכל גיליתי בטיול שעשיתי אחרי צבא, הרחק בחצי השני של כדור הארץ. לא הסתפקתי בלטייל, ולמדתי מסעדנות באוסטרליה הרחוקה, שם גיליתי את האהבה הגדולה שלי למטבחים ולמאכלים מיוחדים. עבדתי במספר מסעדות יוקרתיות בחו"ל, ובארץ עבדתי אצל השפים הידועים: רונן סקינזיס (מסעדת מאנטה ריי), רפי כהן האגדי ברפאל ובבלו סקאי של השף מאיר אדוני, שהתפרסם בסדרה משחקי השף.

עבדתי בחברות גדולות, ובבזמני בגוגל ישראל ניהלתי את כל הצרכים הקולינריים של החברה הגדולה ביותר בעולם. ניהלתי את המטבח באופן שוטף, ובנוסף, כתבתי את תפריטי האוכל, הזמנתי את המזון מהספקים, וניהלתי את כל אירועי החברה בפן הקולינרי. לאחר שנים בתחום, אני מתחיל את הדרך העצמאית שלי. כיום אני מציע ניהול והפקת אירועי בוטיק קולינריים של עד 100 אנשים, ייעוץ קולינרי לעסקים וכתיבת תפריטים למסעדות, שזוהי אומנות בפני עצמה.

באירועים שלי תוכלו ליהנות מאוכל איכותי, מיוחד, וכזה שמקפיד על הפרטים הקטנים ביותר. אני מלווה את הלקוח בזמן תכנון האירוע, משלב הכתיבה של התפריט ודרך ההתאמה לקהל היעד, ועד לנושא של הזמנת ההתמודדות עם הספקים ואנשי המקצוע השונים, כך שלא תצטרכו להתעסק עם לוגיסטיקה וטלפונים ביום השמח שלכם, אלא לקבל חוויה שלמה וטעימה במיוחד, ללא מאמץ מצידכם.

הרעיון הוא שאתם תתנו לי לעשות את העבודה באירוע שלכם. אתם צריכים אך ורק ליהנות.

רוצים חווית אוכל מיוחדת אצלכם בבית? אני יכול להגיע עד אליכם, לאירוע אינטימי או בומבסטי (תלוי בכם), עבור האנשים שאתם רוצים לפנק באמת.

רוצים לדעת עוד? צרו איתי קשר.

שיוך לסיווגים
המלצות

צור איתי קשר